Економія при покупці

Покупцеві надано широкий вибір корпусних меблів і м'яких меблів. Оскільки меблі - це габаритний товар, для неї потрібні великі площі. Оренда салону-магазину, оплата роботи продавців і вантажників - все це впливає на кінцеву ціну виробів. А в результаті покупки меблів через інтернет-магазин «Меблевої фабрики «Модерн» клієнт реально економить від 20 до 50%. Адже в інтернет-просторі ми маємо необмежену кількість безкоштовних квадратних метрів для демонстрації меблів.

  • Покупець має відмінну можливість спокійно вивчити товар (фото, техописи і т.п.) у зручний для себе час і в зручній для себе обстановці.
  • Ціни на корпусні і м'які меблі в інтернет-магазині істотно нижче! Адже виробнику не треба витрачати гроші на доставку товару в магазин, на оренду торгових площ, на зарплату співробітникам.
  • Віртуальний салон-магазин може відвідати будь-який покупець. І неважливо в якому місті і на якому континенті він знаходиться.
  • Щоб купити меблі, досить вибрати вподобану модель і оформити замовлення прямо на сайті. Не виходячи з дому! Таким чином, немає витрат на поїздки по магазинах.

Хороших Вам покупок!